| Ingognito a întrebat:

Deci ma joc jocuri gen csgo, lol etc. dar cand ma joc jocuri mai noi cum ar fi gta5 in task manager am procesul "system" si face diskul 100% si se misca greu, aveti idee cum sa rezolv?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Memorie insuficientă, mai pune

| Bizon95 a răspuns:

happy
majoritatea jocurilor deja vor SSD
daca inca ai HDD, atunci... de aia ZAMBESC tongue

| Ingognito explică (pentru Bizon95):

Am hdd, deci sa schimb si sa iau un ssd?

| Bizon95 a răspuns (pentru Ingognito):

Da
daca la csgo nu e foarte mare scofala (insa poti sa ajungi sa astepte toti dupa tine)
la alte jocuri, mai ales gta5, unde se incarca o tona in timp ce esti in joc (nu numai la loading screen) acolo e crima!

ca exemplu, m-am jucat World of Tanks si World of Warplanes si de pe hdd intram in joc la 2 minute dupa ce a inceput runda, si ma plictiseam langa el!