| Scarlettt a întrebat:

Deci mie nu-mi mai merge metin2 Ro cand se incarca datele chestia cu ninja apare o eroare "Navigarea se incarca" apoi dau Ok is se da restart la pc l-am instalat acum 1 saptamana in D! Help

1 răspuns:
| Dureex a răspuns:

Am mai multe idei ba tragel din nou ba faci sura war sau saman ca se poate ca aiba ceva cum ar fi pe sv private daca ao bug nu te lasa sa intri pe cont! sau apucate te alt mt uite cateva mt2 misto sv pvp hammer pvm final united tare? imi dai funda pls! dar incearca serverele de metin ca sunt super tari si ca sa stii sv pvp inseamna un sv care te da la inceput lv max iti da bani si au toate armurile si armele in magazin iti da skill p! sv pvm inseamna sv care cresti te chinui pentru arme armuri cum ar fi ro e sv pvm!