| anonim_4396 a întrebat:

Deci recent am luat cs go si am cumparat prime la inceput cu niste setari mai mici jocul rula impecabil pe orice mapa sau mod dupa ce am jucat cele 10 meciuri de competitive si am luat rakul de mg2 jocul a inceput sa mearga din ce in ce mai greu cand intru in orice tip de meci seara trecuta am incercat de mai multe ori sa joc deathmatch si in loading screen totul devenea negru de fiecare data... ce sa fac? ( tin sa spun ca imi facea asa si dupa ce am dat grafica si rezolutia la cele mai mici setari posibile de asemenea alte jocuri nu par sa aiba astfel de probleme )

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Probabil serverul e prea populat, mai ales in zilele astea totul e posibil, nu trebuie sa faci nimic, vei vedea ca dupa sarbatori o sa-si revina! Totusi nu inteleg de ce l-ai cumparat cand acum e gratuit...

| Wr3nch a răspuns (pentru lpavel):

Conturile prime primesc iteme cosmetice gratuitlaughing

| lpavel a răspuns (pentru Wr3nch):

Mda, e si asta un motiv de aruncat bani... laughing