| anonim_4396 a întrebat:

Deci Salut
Am luat Spider man Ultimate si uite sunt la un nivel bunicel dar am dat rezolutia prea mare si nu pot intra ca imi da eroarea cu send error report/don't send ce sa fac sa dau rezolutia mai mica?
sau macar de unde il pot lua iar dar sa mearga 100% si sa ma si ajute sa il instalez?
poate cineva va rog mult din inima
id meu alex_love_games@yahoo.com

1 răspuns:
| TheCriterion a răspuns:

Intra prin fisierele Jocului si cauta ceva de rezolutie sau config, sau daca nu intra unde ai cariera jocului baga cariera undeva :ori unde vrei si reinstaleaza jocul, Dupa aceea pui cariera laloc de unde aii loato si intri in joc. Bafta