| Sebastianjuan a întrebat:

Deci stateam si ma gandeam cu niste prieteni la copilarie si la ce jocuri ne jucam. Mi-am adus aminte de 2 jocuri si nu le mai tin minte numele:
Primul : Este un joc de PlayStation 2. Tin minte ca putea fi jucat cu mai multe manete si era un joc de tip arena ( ca un Unreal Tournament ). Jocul avea mai multe harti, printre care si una cu zapada din cate tin minte. printre personaje se regaseau un dinozaur, un om de zapada. cam atat tin minte. De asemenea tin minte ca avea si modul "campanie" unde puteai face misiuni multiplayer cu prietenii.

Al Doilea: Jocul asta era pe pc, e destul de vechi si era un fel de GTA. Erai un personaj mafiot, puteai fura masini, aveai arme etc. Ce tin minte foarte bine e ca cetatenii de pe strada se transformau la un moment dat in scheleti si te urmareau sa te ucida. Idei?

Multumesc mult pentru ajutor.

1 răspuns:
| Andrei8920 a răspuns:

De primul nu-mi dau seama dar de al doilea ar putea fi GTA san Andreas sau vice city