| camy1994 a întrebat:

Deci sub fiecare folder imi apare scris numele lui pe un fundal negru cum fac sa apara normal fara acel fundal?

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Nu are nicio treaba reinstalarea windows-ului, cum sa faci asta doar pentru ca background-ul folderelor s-a schimbat!?

Mergi la Control Panel > System > Advanced > Performance Tab > Settings Button si bifati: Use Drop Shadows for Icon Labels on the Desktop
Asta a fost tot.
Sper ca am putut sa te ajut.

| WhoWhoWho a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, trebuie sa reinstalezi windowsul, scuze sad