| Adytzu16 a întrebat:

Deci vreau sa imi cumpar o placa video... dar nu am PCI slot express adica nu am mufa aia, de unde imi pot cumpara o placa video pentru PCI slot?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

PC de birou. ma rog, sunt jocuri, dar nu sunt noi. vezi aici
Http://www.tpu.ro/......-mb-video/
cauta clipuri de gameplay pe youtube

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Atunci ce ai in loc? Agp?

Placi video PCI nu gasesti. Sau ma rog, poti gasi, dar au vreo 10 ani vechime, ce nu se mai fabrica de mult.

PCI-Express e standardul placilor video

| Adytzu16 explică (pentru Andrei7520152):

Placa video e incorporata... dar nu pot juca jocuri cine stie ce sad

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Adytzu16):

PC de birou. ma rog, sunt jocuri, dar nu sunt noi. vezi aici
Http://www.tpu.ro/......-mb-video/
cauta clipuri de gameplay pe youtube