| Veselu_Dragos_1996 a întrebat:

Dell OptiPlex 760 Tower, Intel Core 2 Duo E6550, 2.33Ghz, 4Gb DDR2, 80Gb, DVD-ROM
Este un pc bun?

5 răspunsuri:
| StGaLLa a răspuns:

Nu chiar si ca si uz casnic gen doar Net si ceva word prin computer se va misca greu generatie noua deja vorbeste de aparatia DDR5 iar acolo ai DDR2 procesoru nu e grozav 4g ram deja e sub minim in anul 2017 dar sa zicem ca este ok doar ramu poate in rest nu

| Veselu_Dragos_1996 explică (pentru StGaLLa):

Ok, multumesc de raspuns

| Veselu_Dragos_1996 explică (pentru Veselu_Dragos_1996):

Totusi, ar fi bun ca sa ma joc lol?

| Veselu_Dragos_1996 explică (pentru StGaLLa):

Dar pot sa joc lol pe el?

| StGaLLa a răspuns (pentru Veselu_Dragos_1996):

Da sa zicem depinde de placa video dar cu procesor ar putea sacada