| RedTurtleeee a întrebat:

Desper minecraft :d
Cand intru in lume imi apare urmatoarea chestie si nu stiu ce sa fac ca vreau sa joc :l http://imgur.com/a/89JMJ
Am facut update la driverul acela si tot nu mere

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Incearca alta versiune a jocului. Daca nu merge, atunci ar trebui sa fie de la driver-ul de la placa video sau nu ai java instalat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiaza tot ce scrie cand patsesti asta si scrie aici fiindca din poza pe care ai pus-o tu nu prea imi pot da seama de nimic.

| TheCoolMouseK a răspuns:

Incearca driverul recomandat de producatorul calculatorului

| RedTurtleeee explică (pentru TheCoolMouseK):

Il am deja si spune ca cel mai bun driver pentru PC-ul meu este deja instalat

| Al3x998 a răspuns (pentru RedTurtleeee):

Ce placa video ai?