| specialconsult a întrebat:

Despre Vodafone am cautat pe internet "problema abonament vodafone" Si am gasit o gramada de lucruri urat o gramada de probleme povestit despre abonamnt furt jecmanela escrocheri ca de exemplu cand se cauta probleme abonament vodafone pe prima pagina gasim imediat "Vodafone magarie pe fata" Apoi am verificat cat persoane cauta expresie abonament vodafone si am gasit doar 22. 200 in timp ce Cosmote are 40. 500 Din curiozitate am mers mai departe si am verificat cat lumea ca si mine mai cauta "problema vodafone"Spre surprindere a mea am vazut ca sunt 18. 100 de cautare pe luna in timp ce la Orange sunt doar 3. 600 intrebare este avand in vedere cestor problme si faptul ca licenta Vodafonului mai are un pic si se expira atunci credeti ca "va pleca de acolo de unde a venit "

1 răspuns:
| hunterpainting a răspuns:

Numerele alea nu au nici o relevanta.

daca Vodafone a avut 1 milion pentru un contract de exclusivitate cu 2 actori dintr-o reclama inseamna ca le merge bine