| anonim_4396 a întrebat:

Determinati va rog, care este valoarea a acestui produs - WORKSTATION Laptop Dell precision m4500 - Tastatura luminata, Display 15.6 ultraHd led, Capacitate hdd 320 GB, memorie ram 6 GB, Placa video nVIDIA quadro 1 GB Pina la 3 giga din ram, Processor i7 octa core (8 nuclee, nu stiu sincer ce procesor e) la frecventa de 1730 mhz -Bluetooth, Wireless, Slot cartela pentru 3g, Slot card ssd, Cititor multicard, Senzor lumina, Webcam, Acumulator extins.

Si PC compus din componente noi si second (SH putin folosit 1 Luna si cateva zile!) AMD A8-5600K 3900Mhz (A fost facut un mic test, si a ajuns la 4725Mhz) 4GB-Kingston Fury/Savage pe 1886Mhz - HD Samsung SATA de 320GB - Placa de baza - GIGABYTE F2A85X-D3H - Sursa Energon EPS-650W Cu Cablu sleeve + modulara - Cooler Thermaltake Frio Silent 12 (Super Silentios si scade din temperatura destul de mult) Carsca simpla.

Vreau sa stiu cel mai mic pret si mare. Va-multumesc.

Raspunsul castigator, va primi Vot Si Funda!

1 răspuns:
| LUTTY a răspuns:

Intre 1700-2000 ron