| Ioana666lore a întrebat:

Doar de azi m-am apucat de metin2 GX si cand sa dau conecteaza zice eroare la conectare la serversaddc? si mai e ceva cand dau pe alege server imi scrie anchis si la celelate 2 scrie norm si cand dau pe una norm zice nume sau parola gresitacrying(

1 răspuns:
| baiasuciprian a răspuns:

In primul rand sunt onorat avand privilegiul sa iti raspund primul la intrebare laughing))) mergi in start/control panel/add or remove programs dai remove si ai rezolvat problema.