| florincreatoruldevideoclipuri a întrebat:

Doream sa va intreb urmatoare chestie...

Am un cont de Steam de 2000-2200 lei.Problema mea este ca vreau sa-mi iau o consola Xbox 360 cu jocuri dar nu stiu unde as putea face schimbul(vreau sa dau contul de Steam pentru. consola).Imi puteti da cateva site-uri pentru asta?

2 răspunsuri:
| AnGel032 a răspuns:

Lumea nu cumpara conturile de Steam la valoarea lor. Maxim 20-25 de euro. Mare noroc daca gasesti.

| florincreatoruldevideoclipuri explică (pentru AnGel032):

Ai zis lumea? Atunci pacat, ca doar la tarile sarace precum Romania se intampla asta.