| ajutorul3zz a întrebat:

Doresc ca imi cumpar placa aceasta: http://www.emag.ro/placa-video-asus-amd-radeon-r7-260x-o c-2048mb-gddr5-128bit-hdmi-2x-dvi-display-port-r7260x-oc -2gd5/pd/DXZBBMBBM/,am:
procesor :i3 3220 3.30 ghz
ram:4gb
cum imi va merge gta 5 cand filmez, si pe ce configuratie?

P.s: Nu vreau recomandarea unui pc nou/procesor/placa video/ram, doar sa stiu pe ce configuratie va merge peste 30 fps.

Răspuns Câştigător
| ArahidaMare a răspuns:

Placa este destul de buna. Nu o să-ți meargă la high.
Dacă vrei sa ai prestației mai bune îți sfătuiesc sa schimb procesorul cu i5 sau amd fi 6300. Mai puneți 4 GB de ram.
Dă-mi funda! happy

| ajutorul3zz explică (pentru ArahidaMare):

Bani de ram, n-am.
Bani de procesor n-am.
Imi soseste placa video azi.Te anunt cum imi va merge.

1 răspuns: