| LOkk12 a întrebat:

Doresc un antivirus bun. Daca se poate si link-ul de unde sa-l descarc.mersi anticipat funda

Răspuns Câştigător
| FlorinDGF a răspuns:

Avast e cel mai bun

http://sd-cf.en.softonic.com/......_setup.exe

Funda?

| tteo92 a răspuns (pentru FlorinDGF):

Avast e anti-virus bun?
Tu nu ai auzit de bitdefender sau kaspersky?
Alea poti sa le numesti anti-virusuri bune, nu ieftiniturle alea de avast, avira, norton etc.

| FlorinDGF a răspuns (pentru tteo92):

Nu mai fi geles ca am luat funda avastul e cel mai bun si cel mai folosit in toaa lumea alea care leai zis tu nu cred ca exista laughing)

| tteo92 a răspuns (pentru FlorinDGF):

Ce-i aia geles? Eu doar zic adevarul nu sunt „geles". dar parerea mea si a multor oameni din intreaga lume e kaspersky si bitdefender.
Uite aici pe cat e avas si pe cat e bitdefender si kaspersky. Avast pe 6, kaspersky 2, si bitdefender 1
http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/
Bafta!

| FlorinDGF a răspuns (pentru tteo92):

Gelos ma ce tu nu mai gresesti? Si vb draq in romana ca nu inteleg nimic ce nume sunt aslea inventate de tine nu stiu "|

| tteo92 a răspuns (pentru FlorinDGF):

Te cred, esti venit de la tara, se mai intampla dar lasa stai linistit nu esti singuru care nu a auzit de ele, mai sunt cativa ca tine. Hai documneteaza-te si ne mai auzim, pa-pa

| FlorinDGF a răspuns (pentru tteo92):

Deconecteazate tu ma daca sunt 2 cuvinte inventate de unde sa aud de ele? thinking nici tu nu stii. Hai nu mai fi gelos ca am luat funda raspunde si tu la intrebari cu cuvint normale nu inventate de tine si poate ai sa primesti funda pa

| tteo92 a răspuns (pentru FlorinDGF):

rolling on the floor) pff esti incredibil, te rog eu taci, mai bine taci ca poate mai trece careva pe aici si te faci de ras. Tu chiar nu ai auzit de anti-virusii aia?:O:O Interesant, ia scrie pe google kaspersky sa vezi ce iti zice da.

10 răspunsuri:
| BrokenInside a răspuns:

Avira daca vrei protectie medie si sa nu iti afecteze viteza la pc http://www.avira.com/en/downloads
AVG daca vrei protectie maxima dar un pc mai lent : http://free.avg.com/ww-en/free-antivirus-download

| razvi99 a răspuns:

Avira e un foarte bun antivirus dar n-am link sory

| razvi99 a răspuns:

Avira e un foarte bun antivirus