| Razvy21Tgv a întrebat:

Dota2 sau league of legends? xD

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt praf dar hai sa zicem LOL

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Razvy21Tgv):

Sunt praf! Cele mai praf jocuri.M-am lasat la lvl 3 ma plictiseau de moarte! LOL DOTA SI minecraft praffff

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Razvy21Tgv):

Ma tu nu vezi ca sti numai jocuri praf?laughing))))

Răspuns utilizator avertizat
| ThePunkGuy34 a răspuns (pentru anonim_4396):

Playeri sunt foarte diferiti.La unii le plac shootere, la unii MMO, la un MOBA etc.Eu joc Dota, si am aflat ca MOBAurie sunt stilu meu.Playeri sunt diferiti

| 93Silviu93 a răspuns:

DOTA 2!

| Perfect1T a răspuns:

Aleg LoL.
De ce? 1.Nu ai totul dat pe tava de la level 1, adica te mai chinui si tu pentru. un campion, o runa.
2. Cei care au creeat Dota 2, nu au facut ceva act de caritate,toti banii castigati i-au investit in compania lor. Cei de la Riot (producatorii LoL) au ieftinit un campion si un skin pe acel campion, iar banii castigati, adica toti castigati de pe campion si acel skin, au fost donati lui Joe, un baiat de 17 ani care suferea de cancer, jocul lui favorit fiind League Of Legends. Pe 6 iunie,pustiul a murit,dar in memoria lui,cei de la Riot au adaugat un quote la acel campion. Adica,atunci cand selectezi campionul, mai exact Jax, el spune " Here's to you, kid! ". Asta a fost un lucru la care nu m-am asteptat din partea lor si care chiar m-a atins. Nu aleg LoL doar pentru asta, dar e un simplu argument.

| Kittler a răspuns:

Pai actual Dota 2 e cel mai jucat joc online din lume, deci se intelege

| assasins a răspuns (pentru Kittler):

Frate lol e mai jucat ca dota 2

| hek123 a răspuns:

Poate ca LOL(league of legends)are mai multi playeri decat dota, dar hai sa ne gandi ce fel de playeri joaca:copii de 7-14 ani si adulati de 18-30 de ani(poate mai exista si niste esceptii), dar totusi pe youtube exista mai multe gameplayuri cu dota 2 decat cu LOL(eu iau dupa youtuberi mai renumiti gen ihatepink, codrinel bradut, creative monkeys(iobagg) asa ca dupa mine dota si LOL sunt cam la fel

| Ninja7Q a răspuns:

Salut! Categoric League of Legends.
Cat despre care e mai jucat, League of Legends este mai jucat cu peste 1300000000 (peste un miliard) ore acumulate lunar si cu peste 125000000 (125 milioane) conturi inregistrate in 2014, pe cand Dota 2 a atins in 2014 doar 60000000 (60 de milioane).
Oh, da! Era sa uit... Un vot anonim adresat catorva gameri, care arata ca intrebarea lui Razvy21Tgv.
Procentajul arata astfel:
DOTA 2 - 39 % doritori
LEAGUE OF LEGENDS - 61 % doritori
Acum nu stiu care crezi tu ca e mai frumos. Dupa parerea mea LoL-ul. Dar, decizia ta!