| TheAlternativeBeauty a întrebat:

Dragi prieteni si logati pe TPU ,am trei webkinji:coco,sparky si nemo.am acest cont din decembrie si nu ma descurc cu banii(fiind trei animalute).Am auzit ca exista coduri prin care pot face mai multi bani,as dori sa imi dati si mie unul(daca vreti) .Cine imi va da cateva informatii despre aceste coduri,adica cum se folosesc va primi o steluta din partea mea! Astept cat mai multe raspunsuri1

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am auzit de aceste coduri jucam acum 5 ani imi placea pe cont american a verisoarei mele mergeam la mina si luam diamante si vindeam sau era un joc cu o fantana norocoasa aveam destui bani incearca asa! Bafta!