| KooKoo a întrebat:

Dupa parerea voastra care server de SAMP RolePlay este mai frumos : buGGed sau B-Zone?

12 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Rpg.bugged.ro logic, b-zone nu poate fi numit server de samp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugged

| KooKoo explică (pentru anonim_4396):

De ce Bugged? Argumenteaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KooKoo):

Pai pe bugged faci bani mai usor, cumperi masinile dorite mai usor, se face update mai des, se tine cont de parerile comunitatii mai mult, si multe altele. Daca aveau 1000 de sloturi aveau mai multi online decat bzone.

| KooKoo explică:

Argumentati va rog raspunsurile!

| RsKd a răspuns:

B-Zone clar!

| KooKoo explică (pentru RsKd):

De ce B-Zone? Argumenteaza...

| RsKd a răspuns (pentru KooKoo):

B-Zone este cel mai populat server din Romania, nu exista lag si are toate chestiile noi aparute adaugate, la un event sunt foarte multi care participa iar asta face ca jocul sa fie mai interesant.

| Tlbi a răspuns (pentru RsKd):

Porcaria aia?
rpg.bugged.ro rullz

| Freky229 a răspuns:

Bugged are gm de pe net, pe B-Zone sunt mai multe chestii, deci B-Zone

| SABUX a răspuns:

B-zone nici nu stiu de ce mai intrebi e clar big grin!

| KooKoo explică (pentru SABUX):

Dc B-Zone? Argumenteaza...