| KenaSebi a întrebat:

E bun acest procesor?
Procesor Intel Core™ i3-7100, 3.90Ghz Kaby Lake, 3MB, Socket 1151, BOX

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Nu mai induce omul in eroare i3 7100 e un procesor foarte bun si e ultimul i3 lansat cred

11 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

G4560 sau i5-7400. Ce-i la mijloc nu merita.

| DavidoffUser a răspuns (pentru alexboss2020):

Informeaza-te "boss" inainte sa dai din gura.

Răspuns utilizator avertizat
| DavidoffUser a răspuns (pentru KenaSebi):

Ba baiatule am zis ca nu-i bun? am zis ca nu merita, asta insemnand ca nu merita banii pentru raportul pret-performanta.
De pe partea mea ia-ti, nu 7100, ci i3-7350K, dar nu-mi spune tu mie ca nu le am cu asta sau cu aia cand tu nu stii sa folosesti google.
Pa si la revedere!

| alexboss2020 a răspuns (pentru KenaSebi):

Nu il asculta, procesorul e peste un g4560 si in pretul lui isi merita bani altceva nu cred ca iti poti luat mai bun poate un i5 dar depaseste bugetul pe care il ai pentru PC. Oricum acel procesor iti va duce orice joc.

| alexboss2020 a răspuns (pentru DavidoffUser):

Ba baiatule, i3 7350k nici nu cred ca e lansat, nici nu se vinde pe piata

Răspuns utilizator avertizat
| alexboss2020 a răspuns (pentru KenaSebi):

Ia-ti frate i3-ul bucurate de noul tau sistem o sa duca toate jocurile mediu-high

Răspuns utilizator avertizat
| alexboss2020 a răspuns (pentru DavidoffUser):

Nu mai induce omul in eroare i3 7100 e un procesor foarte bun si e ultimul i3 lansat cred

| VoicuDamianyt1234 a răspuns:

E destul de bun