| anonim_4396 a întrebat:

Eexplicatimi cum e gta IV

Răspuns Câştigător
| gabitzu11 a răspuns:

Este unul dintre cele mai reusite jocuri pana acum. Sunt faze in joc cand tu trebuie sa iei o decizie, nu urmezi povestea, si acea decizie iti schimba povestea. Tu esti Niko Bellic si ajungi in america. E CEL MAI TARE JOC. Ajungi sa lucrezi pentru varul tau, apoi din ce in ce ajungi sa lucrezi pentru criminali. in fine. E foarte fain. RECOMANDwinking

2 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Pai un joc ce vrea sa imite realitatea, este destul de ok foarte realist, dar trebuie sa ai calculator bun pentru asa ceva.

| xProxy a răspuns:

Pai faci misiuni e destul de fain. e ca Gta San Andreas doar ca e grafica mai buna si poti face mai multe lucruri.