| Alina_8281 a întrebat:

Era un joc cu Totally Spies ( Spioanele, sper ca le stiti ). Dar nu mai stiu cum se numeste. Puteai fi una dintre cele 3 spioane si trebuia sa indeplinesti misiuni sau sa gasesti ceva, nu stiu sigur. Stiu ca o misiune se desfasura undeva intr-un Mall ...si in alta erai pe o cladire. Stie cineva cum se numeste?

P. S.: Imi amintesc ca l`am jucam pe miniclip.ro. Dar nu stiu sigur.

1 răspuns:
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Uite aici jocul:
P.S: si mie imi place foarte mult.
http://www.totallyspies.com/_upload/_module/uk/_complex/gam_mallbrawl/