| Sami4041 a întrebat:

Era un joc pe android...deci erai un omulet alb si te dadea pe o insula facuta din cuburi unde puteai sa construiesti si chestii dar nu mai stiu cum se numeste, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Era si pentru PC, chiar acolo stiu ca a aparut prima data. Uite numele joculetelor : Build your island, Grow cube, Grow parck, Grow valley, Industrial Zombie's Tribute to Grow.

Uite si linkul pentru PC al unui site care contine acest tip de joculete :

https://www.funnygames.ro/joc/evolution_game.html

| Univers1 a răspuns:

Http://greponozy.com/RPr
Cred ca vorbești de jocu asta