| sokey a întrebat:

Erau pe Counter-Strike 1.6 niste servere super tari italiene cred ca, cantau melodii italiene... Si era un fel respawn iti dadea serveru arme da deala bune. Si la pachetul ala iti dadea si doua grenade una care explodeaza si una care o arunci si unde cade acolo te teleportezi era tare va rog dati-mi-l.

1 răspuns:
| Leonard_Jr._1989 a răspuns:

Nu mai exista serveru acela, il stiam si eu, dar alea erau pluginuri bagate in server... daca vrei sa te ajut baga id de mess : Jleoonard
Si te ajut cu pluginurile pentru grenazi etc. Funda?