| justyoung9 a întrebat:

Este adevarat ca furnizorul de servicii de internet(ex: Telekom, RDS-RCS) poate urmari activitatea online a abonatilor?

3 răspunsuri:
| vioricavio a răspuns:

Da.Bineinteles ca te pot urmari. Si da e sigur.In caz ca nu stiati si mesajele pe care le trimiteti trec pe la ei si mai apoi ajung la destinatar. Suntem mai ceva ca in vremea comunismului happy

| BaiatuAnonim a răspuns:

Da, este adevarat. Cam toate firmele de Internet fac asta. Urmaresc ori ce miscare pe care o faci. Ai grija, au programe cu care te pot localiza pe loc daca faci o infractiune. Baafta Plz Funda.