| Girly97 a întrebat:

Este adevarat ca poti castiga bani daca lucrezi acasa la calculator pentru Oriflame sau este doar o farsa?

3 răspunsuri:
| StGaLLa a răspuns:

Nu este farsa da acasa calcualator asta daca esti fata sa vinzi la ele produse ei se descorotesc de tine daca nu mai ai unde vinde cauta fete in principiu ca ele sunt sursa de venit laughing

| LaviniAndreea16 a răspuns:

Buna!
Nu este o farsa...dar in principiu ca sa lucrezi la un birou si sa fie plătiți cu sume atractive, trebuie sa fi director sau mananger la Oriflame.
Daca te inscrii ca si consultant, apoi iti faci o echipa, adica inviți fete sa se inscrie in echipa ta. Dupa ce ai echipa, devi sponsor. Fiecare sponsor are nivel de 3%, 6%, 9%, 12%. Deja la 12%esti manager si ai salariu. Apoi in postura de manager ai nivelurile de 15%, 18%. La 21% ești director. Un director castiga minim 2350 ron. Aceste niveluri le depășești in functie de cate puncte obtii tu la comanda si cate obtin fetele din echipa ta(fiecare produs comandat, are niste puncte...acestea se cumulează si te ajuta sa cresti in nivel).
daca doresti sa afli mai multe detalii despre Oriflame, despre ce responsabilitati ai ca si consultant, dar si cum poti beneficia de reduceri avantajoase si beneficii multiple, te rog sa-mi scrii un mesaj privat.

Ma găsești pe:
Facebook: https://m.facebook.com/andreea.lavinia.duta?ref=bookmarks
Instagram : https://www.instagram.com/andreea.lavinia16/
Snapchat: laviniandreea16
O sa-ti răspund cu drag!

| QzEcH a răspuns:

Cel mai bine iti recomand Breslo. Este un site comercial unde se pot vinde produse facute din textile. Mama mea il foloseste.
Ca sa iti poti mentine contul activ trebuie sa platesti din pacate,
dar poti face bani!