| H0oByT a întrebat:

Este boosteroid sigur? Adica nu este vreo inselatorie sau ceva?

As vrea sa platesc si eu o luna sa ma joc diverse jocuri free de acolo deoarece nu am un calculator foarte perfomant. Merita?

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

E safe. Dar trebuie să rulezi și browser-ul destul de bine. (De ex dacă poți rula 720p pe YouTube fără probleme, e bine, dacă nu, nu o să-ți meargă bine Boosteroid.)

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Merita daca ai net rapid, macar 100 de mbps daca vrei jocuri fara intreruperi.