| deya100 a întrebat:

Este bun antivirusul ESET NOD33 Antivirus 5?
Cine il mai are? big grin

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Eu il am si este foarte bun. Il am de o gramada de timp si pc-ul merge mai bine ca niciodata. Este foarte buns i de calitate si il gasesti si gratis, cred tongue.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vlad5631 a răspuns:

Este bun dar, eu zic ca mai usor de folosit si mai performan este eset nod32 smart security 5 big grin

| LEPADATUEDUARD a răspuns:

Este foarte bun.Te ajuta cu multe dar mai ales face sa mearga bine calculatorul!

| 222558 a răspuns:

ESET NOD33 este un antivirus foarte bun.Si eu il am si nu mi-a intrat nici un virus in calculator.