| cosminache a întrebat:

Este bun CamHost-Telecom (www.camhost.ro) pentru un host de CS?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu mai bun ca http://krond.org/.

| camhost a răspuns:

Buna seara,
Pentru a testa calitatea oferim proba!

--
Alin Stefan @ CamHost Telecom
Cu noi, totul e mai simplu
www.camhost.ro

| camhost a răspuns:

Intr-adevara am avut cateva probleme cu mutarea unor dedicate.
Am revenit
Cat despre tine buzzpifi esti alt copil care a cerut sponsorizare si nu a primit.
Rog un moderator TPU, administrator sa inchida/verifice acest subiect!

--
Alin Stefan
CamHost Telecom

| BuzzPifi a răspuns:

Este o firma care da tepe nu mai platiti la ei. am cumparat 6 servere de la ei pentru o comunitate si le-au tinut doar o saptamana, cand l-am sunat pe alin ala zicea ca se deschid maine, a doua zi tot asa timp de 2 saptamani apoi si-a inchis si telefonul
deci NU

| camhost a răspuns (pentru BuzzPifi):

Intr-adevara am avut cateva probleme cu mutarea unor dedicate.
Am revenit
Cat despre tine buzzpifi esti alt copil care a cerut sponsorizare si nu a primit.
Telefoanele sunt deschise non-stop 24/7
Rog un moderator TPU, administrator sa inchida/verifice acest subiect!

--
Alin StefaN
CamHost Telecom