| anonim_4396 a întrebat:

Este buna aceasta unitate pentru jocuri cum ar fi assassisn creed revelations, batman arkham city, gta 4, cod mw3 si altele.
Unitatea are 4 gb rami, procesor Intel Core i3 3.3ghz, placa video ATI de 1 gb si hardiscul de 500 gb. Este buna si daca da as vrea sa stium cum imi ruleaza jocurile : a)Excelent b)Bine c)Deloc.
Plss dau funda!

4 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Daca ar fi sa dau ca parerea as zice deloc. Zi cam cat ai de gand sa dai pe ea si o sa iti fac cea mai tare configuratie in limita pretului.

| Aniu a răspuns:

Nu inteleg de unde stie lumea ca memoria conteaza la placile video :+ MAI OAMENILOR...chipset-ul si numarul de biti conteaza, nu memoria! Iar in loc de i3 ai Phenom II X4 mai potent in jocuri in aceeasi bani.

| trafikantu a răspuns:

Da, este in ordine, eu am mai putin si tot imi merg acele jocuri si multe altele.

| GeorgianX2 a răspuns:

Procesorul ii slab in rest PERFECT 100% dar fara un procesor mai calumea... altceva ar trebui sa te uiti pe www.bene.com sectiunea I.T.