| Mihai2001ionut a întrebat:

Este chiar adevărat că youtuberul maxinfinite nu are servici? Trăiește doar prin YouTube? Puteți să îmi dați un răspuns?

4 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Nu-l stiu, dar da exista si asemenea smecheri.

| OniChan666 a răspuns:

Da....omul face bani din reclamele de pe Youtube si din parteneriaturile pe care le are.

| Mihai2001ionut explică (pentru OniChan666):

Ok dar când o să ajungă la vârsta pensionarii adică la 65 de ani de unde o să aibă pensie? Că nu cred că primești pensie de la YouTube

| Wr3nch a răspuns (pentru Mihai2001ionut):

Pai plateste taxe si impozite boier. Ca nu ii intra $$$ si Fiscul doarme.