| agtgr a întrebat:

Este GAMESLINE un site sigur?
Vreau sa comand un joc de pe Emag si nu stiu daca este sigur?
Nu promovez nimic. Doar intreb deoarece nu vreau sa primesc o caramida la cutie.

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De ce comanda jocul in carcasa cand probabil il gasesti pe Steam?

| agtgr explică (pentru Wr3nch):

Il iau pentru o consola.

| Wr3nch a răspuns (pentru agtgr):

Il poti cumpara digital de pe PSN sau Xbox Livelaughing

| agtgr explică (pentru Wr3nch):

Am xbox 360, fara xbox live si mi-a zis cel care mi-a reperat xbox ca nu pot sa il conectez. Acum, du-te si traiesteti viata si nu mai rade de lume pe net.

| Darky000 a răspuns:

Da este legit. Am cumparat si eu. si nu mi-a ajusn o caramida laughing