| anonim_4396 a întrebat:

Este grav daca,atunci cand aprind laptopul,apare Blue Screen of Death(tinand cont ca l-am scapat din mana,acesta s-a inchis automat, s-a auzit un tiuit si cand il aprind apare blue screen)? Iar cand vreau sa reinstalez windowsul, formatarea partitiiolr se face FOARTE FOARTE greu (2% intr-o ora).Cum il pot repara?

Răspuns Câştigător
| MethodMan a răspuns:

S-a spart discul intern din HDD.Asta e problema care trebuie rezolvata.Ia-ti adio de la HDD si cumpara unul nou.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cumpara un hard disk nou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cauza ecranului. A murit, s-a stricat atunci cand l-ai scpat jos. De-aia merge greu si la formatare.Nu ramane decat sa mergi la service sa-l schimbi.