| danielcristi98 a întrebat:

Este greu sa schimbi componente ale PC-ului?

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu e greu, placa video, rami, placa de baza este foarte usor la fel si cu procesorul, mare lucru sa pui pasta pe el si un cooler.Pot sa spui ca este usor sa iti faci un PC singur

| EMKing a răspuns:

Nu, nu este chiar asa de greu, daca cele mai minime cunostinte in domeniu, vei reusi sa te descurci, dar in schimb poti cauta tutoriale pe Youtube, sau il poti duce intr-un service. Dar inainte de a da comanda de componente, verifica daca sunt compatibile.

| GrepolisKing a răspuns:

Nu chiar, cauti tutorial pe Youtube cu componenta pe care vrei sa o schimbi

| Boss491 a răspuns:

Daca stii cum, nu este greu, poti urmari tutoriale pe Youtube sa inveti cum.