| 44TheSinner44 a întrebat:

Este ilegal sa intru pe deep web? Daca nu e, cum pot sa intru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este ilegal,insa,numai faptul ca,pentru a te proteja,trebuie sa navighezi anonim,ma duce cu gandul la ilegalitate. Din cate am citit,trebuie intai sa -ti iei masurile de precautie,adica un antivirus bun si sa-ti descarci tor-ul(care este practic pelerina care te face invizibil),apoi, daca ai rabdare, gasesti acele locuri ascunse si intunecate. Am inteles, ca sunt adrese tip". onion".Nu ma incumet, cunosc suficiente atrocitati, cat sa-mi fie greata.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti multumesc!

| xFluing a răspuns:

Daca pui asa intrebari, nu meriti si nu esti pregatit sa intri acolo ba. Du-te la mama ta sa te alapteze pana implinesti si tu macar 6 ani

| 44TheSinner44 explică (pentru xFluing):

De ce ti-ai mai facut cont TPU daca faci misto?