| Vladutzu22 a întrebat:

Este interesat cineva de un cont pe metin2run? Contul are biologul terminat, ninja, lv 110 din 127. Lasa mesaj daca esti interesat! Fara oameni neseriosi! multumesc happy

3 răspunsuri:
| IAliveInHell a răspuns:

Eu sunt interesat.

| Killzone a răspuns:

EU din cate am inteles acest site TPU este pentru intrebari....Nu pentru a da ceva in schimb. Deci fratilor incetati cu aceasta chestie de a da conturi metin sau ce mai dati voi.

| Vladutzu22 explică (pentru Killzone):

Da maestre inteleg, insa momentan nu detii tu acest site si nu ai dreptul sa imi spui mie ce sa postez! MULTUMESC.