| Cronos126 a întrebat:

Este normal sa arate asa league of legends: https://imgur.com/a/FMOxk

7 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Cred ca da! Daca in joc nu ai probleme e ok!

| Cronos126 explică (pentru alexboss2020):

Inainte era o imagine de fundal, acum e negru, de ce nu mai exista?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Cronos126):

Nu stiu, asa mi s-a intamplat si mie, i-am dat un update si si-a revenit! Cum am spus nu este nici o problema, jocul iti merge bine?

| Cronos126 explică (pentru alexboss2020):

Da, imi merge.
Cum i-ai dat update?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Cronos126):

Este o setare, sa bifezi automatic update sau ceva de genul ca sa isi dea el singur update, este din setari!

| Cronos126 explică (pentru alexboss2020):

Te rog exprima-te mai clar, mai exact unde, spune mi pas cu pas ca nu gasesc. Te rog frumos!

| alexboss2020 a răspuns (pentru Cronos126):

Da........cum spui tu! Nu m-am mai jucat LOL de 2 ani deci nu prea mai stiu cum sta treaba! E doar o imagine de fundal nu ar trebui sa iti pese! Daca este negru asta este!