| Aflorin a întrebat:

Este performanta unitatea de baza care are:Tip procesor: Intel Celeron Dual Core
Model Procesor: G530
Frecventa procesor (GHz): 2.4
Memorie RAM standard (GB): 4
Capacitate HDD (GB): 500
Unitate optica: DVD-RW
Sistem de operare: Free Dos

Răspuns Câştigător
| narcis1 a răspuns:

Asculta este buna dar pentru jocuri daca vrei ia-ti un G 600 procesor de 3 ghz memorie ram 4 e buna asta capacitatea e buna dvd rw perfect dar sistemu de operare e naspa tare ia-ti si tu un windows 7 ultimate costa 190 euro cam 8 milioane dar e super bun daca nai bani du-te la un prietenc are are windows 7 ultimate si du-te la un expert dai 40 lei si iti instaleaza windows7 ultimate

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video ceva? In rest pare destul de ok.Merge happy.
Cum zice cel de mai sus, pune-ti WINDOWS 7 PE 64 BIT (pentru ca versiunea de 32 bit s-ar putea sa nu ti recunoasca toti ramii).
Noroc.