| Edward121 a întrebat:

Este posibil sa mi se virusat cardul de memorie al telefonului:Cardul Este Micro cu marime de 512 MB, facut in Korea.Acum 2 saptamani mi-am bagat cu un stic pentru telefon niste jocuri, melodii, poze pe el, se poate virusa? Va rog ajutati-ma! Multumesc frumos

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Normal ca se poate virusa! Cu ce sa te mai ajut?

| Edward121 explică (pentru neluL):

Am o intrebare, se poate repara la service?

| Edward121 explică (pentru neluL):

A, si am uitat ceva, cand intru in card, dureaza cam 2 ore sa citeasca cardul telefonul

| neluL a răspuns (pentru Edward121):

Daca ai un cititor de carduri il poti scana si tu cu un antivirus.