| eduardsmecherul a întrebat:

Este un joc care incepe cu un pestisor si mananca multi mai mici si ajunge la final un rechin sau o balena nu mai stiu exact.Daca ma puteti ajuta in gasirea lui ar fi grozav.Daca ajuta tin minte ca se juca pe Pc nu ONLINE. fUNDA +vOT!

P.S. Daca gasiti jocul mentionat si e online nu conteaza.

Răspuns Câştigător
| AtAkUs a răspuns:

Se numeste feeding frenzy... este unul din jocurile copilariei, deci nu este dificila descarcarea si instalarea lui... uite aici si un video.http://www.youtube.com/watch?v=zDTSJYdU59w