| anonim_4396 a întrebat:

Este un joc cu Mos craciun si cu santa care trag elfi de chilotei stiti cum se numeste jocul?

2 răspunsuri:
| JoMo a răspuns:

Nu stiu sigur dar stiu ca e super. Il jucam cand eram mic.Il am pe un calculator...partea najpa...calculatorul e la mamaimea si ea e in spainalaughingbig grinsad

| JoMo a răspuns:

Nu stiu sigur dar stiu ca e super. Il jucam cand eram mic.Il am pe un calculator...partea najpa...calculatorul e la mamaimea si ea e in spainalaughingbig grinsad