| suntperfect a întrebat:

Este urgent!, o sa imi mearga asasin s'creed pe procesorul asta:? Intel celeron dual core e1500 2.20ghz?

11 răspunsuri:
| GamerVlad a răspuns:

Pai,depinde...daca ai placa video si ram ar trebui sa iti mearga

| suntperfect explică (pentru GamerVlad):

Pai am 4gb ram si placa video msi gt 630? va merge la hig, sau voi avea lag din cauza procesorului?

| GamerVlad a răspuns (pentru suntperfect):

Da,ar trebui sa iti mearga dar s-ar putea sa ai din cand in cand putin lag ca la orice joc

| suntperfect explică (pentru GamerVlad):

Dar ce zici de placa asta video msi gt 630, va merge fara lag pe ea?

| suntperfect explică (pentru GamerVlad):

Am msi gt 630 si 3gb ram, va merge?

| GamerVlad a răspuns (pentru suntperfect):

Normal...da

| GamerVlad a răspuns (pentru GamerVlad):

Am uitat sa te intreb ceva:ce asassin creed? 1, 2, brotherhood?

| suntperfect explică (pentru GamerVlad):

Eu zic macar 1 sa mearga la medium pe pc meu! ce zici? am dubii in privinta placii video!

| suntperfect explică (pentru GamerVlad):

1,ce zici? va merge macar la medium fara lag?, am dubii fata de placa video, ce zici?

| suntperfect explică (pentru suntperfect):

Scuze ca am repetat raspunsul!

| GamerVlad a răspuns (pentru suntperfect):

Da ...ar trebui