| ForYouBaby a întrebat:

Este vorba despre sims 3, sims-ul meu nu mai vrea sa faca nimic, sta in pat, iar desi are nevoie la baie, sa manance, sa doarma nu poate sa faca aceste lucruri, incepe sa inebuneasca si este nefericit, ce as putea sa fac? Va rog ajutati-ma! Dau funda celui care ma ajuta :*:*! Ms! happy

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

M ai exact la ce te referi? Că nu am inteles nimic din intrebarea ta, scuzelaughing

| Polaris a răspuns:

Terapie intensivă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-l arzi daca nu sunt servitori ca idiotii aia imi aduceau apa lol... Daca chiar nu vrei sa-l arzi sau omori pai e bolnav rolling on the floor ce naiba

| LovelyMan a răspuns:

Well, it's simple: kill him!

| StefanERC a răspuns:

Aplica-i un EFT si va scapa de toate ptoblemele laughing