| DoNotDisturbDND a întrebat:

Eu am MTA si gta vc Einoriuks Edition beta si nu stiu cum sa ma conectez sa joc online spuneti-mi si mie detaliat cum sa ma conectez si daca imi dati si un server... spuneti-mi daca gresesc cu ceva funda

2 răspunsuri:
| StrumfXxX a răspuns:

Salut MTA e facut pentru editarea servarelor de gta sa-mp adica : in MTA poti sa editezi mapa sa pui masini unde vrei obiecte etc... dupa ce ai facut ce iti doresti in MTA se salveaza datele care s-au salvat se baga in servarul de sa-mp (nu poti sa te joci gta direct din MTA)

| Bella_4942 a răspuns:

Fratele meu tu nu sti ce vorbesti, cum poti sa zici asa ceva? vezi pe youtube MTA VS SAMP sunt total diferite. se poate juca si in mta si in samp...
documenteaza-te inainte de a vorbii aiureli.