| iongeorge12 a întrebat:

Eu cand intru pe un server de samp i-mi arata :No disc inserted
Please insert the CD/DVD, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Legenda199 a răspuns:

Pai tu Trebuie sa ai demon tools in primul rand. Dupa aceia intri in demon tools si acolo am iamginea cu GTA-ul si lasi acolo imaginea nu o stergi de acea iti arata. si inca ceva tu unde ai F sau E acolo sa nu dai eject la imagine pentru ca atunci tu ai scos imaginea.

| robylex0942 a răspuns (pentru Legenda199):

Ma! Si eu am eroarea asta si trebuie sa ai CD Gta San Andreas. Daca il ai de pe net(sau de pe DC++)nu merge.