| MCRgurl a întrebat:

Eu de curand mi-am repatat PC-ul,l-am dus la un service.Dar problema este ca eu aveam Windows XP,dar la service mi-au bagat Windows 7, care merge mai bine, dar chestia e ca nu mai are sunet.I-am instalat un driver de sunet si tot nu merge.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Ba prieteni ma scuzati ca intreb: la ce dracu de service-uri duceti voi calculatoarele astea de vi le da fara drivere sau incomplet instalate? adica mie mi se pare bataie de joc ceea ce fac. ma rog pentru a instala driver-ul de sunet iti recomand programul asta http://download.drp.su/DRPSu13-Lite.exe

| MCRgurl explică (pentru al3xander):

Pai eu acolo duc mereu PC-ul si nu s-a intamplat nimic de genul, dar am INSTALAT deja driver si tot nu merge.