| Radu98765 a întrebat:

Eu filmez cu fraps dar nu mi se aude vocea de ce?

2 răspunsuri:
| UsedToBe a răspuns:

Salut, sunt nou pe TPU, deci sper sa imi iau prima funda xD.
Sunt 2 variante :

1.Din cauza la fraps, adica, intra in Fraps, dai pe "Movies " si vezi ca in partea dreapta ai acolo o casuta "Record external input" si mai jos scrie "Microphone etc..." bifeaza aia si iti va merge
2. E de la PC sau Microfon, adica, intri in control panel dai pe sound si dai pe microphone si acolo vor fi 2 optiuni audio stereo si Microphone si alegi microfonul.

Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Radu98765 explică (pentru UsedToBe):

M-ie imi apare la Recond external input Mic in at rear panel (Pink)...