| baubau11 a întrebat:

Eu joc Batman: Arkham City mai nou si nu am nici o idee din ce cauza mi se sterg toate salvarile dupa ce ies din joc...cine ma poate ajuta si chiar merge ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| ZuppyIzzy a răspuns:

E cumva din cauza windows live adica nu ai cont? daca da urmeaza instructiunile acestea:instalezi jocul,,pe urma instalezi Games For Windows Live,,,intri in joc si normal dupa ce ai intrat in joc ar trebui sa se deschida o fereastra cu Games For Windows Live,,iti faci cont offline (ai mai jos niste optiuni cum s faci cont) daca nu ai si gata,, ar trebui sa salveze automat.
Bifezi auto save.
Daca nu e asta inseamna ca jocul nu este downloadat de unde trebuie:are buguri, bla bla bla.
Funda daca te-am ajutat?

2 răspunsuri:
| alex2000maxx a răspuns:

Se poate sa nu ai dat din Options (optiuni) setarea pentru autosave.

| Dănuț_Dan_1988 a răspuns:

Multumesc! de raspunsuri aveam si eu nevoie nu stiam de ce nu merge nici arkham city nici asilyum
MULTUMESC!