| mihaela31 a întrebat:

Eu joc counter strike 1.6 si cand l-am downloadat aveam imaginea la ecran la joc mare, si din greseala am apasat pe un buton si mi s-a facut imaginea mica in mijlocul ecranului, ca un patratel si ma chinui cand joc cum fac imaginea la joc mare inapoi pe tot ecranul? Dau Funda pentru raspunsul corect care merge!

Răspuns Câştigător
| Shi_Atât_Benni_1996 a răspuns:

Mihaela. Te duci in Options, Video, si mi se pare ca ai bifat "Run in a Window". Debifeaza aia si gata. happy

| FlOrYn007 a răspuns (pentru Shi_Atât_Benni_1996):

Si daca nu pot da la optiuni ce fac?

| mihaipantera67 a răspuns (pentru Shi_Atât_Benni_1996):

La mine e invers! nu e prea mic... e prea mare! cand intru in CS mi se inchide monitorul! ce sa fac?

13 răspunsuri:
| mihaela31 explică:

Nu imi merge in nici un felcrying.

| bianca684 a răspuns:

Intri in cs si dai la optionswinking si dupaceea cam in dreapta sunt niste nr ceva de genu 33x sau ceva si dai acolo si alegi cum vrei tu sa ti'se vadawinking Bfta la fraguri

| Razvan_1066 a răspuns:

La dirt 3 cum fac sa mi se fada full screen ca la inceput?

| DevilSoul a răspuns:

Orce joc are optiuni. te duci la optiuni la grafica si bifezi pe fullscreen si apoi selectezi grafica care o vrei si gata.

| andreeeew a răspuns:

Sa-mi spui daca ai reusit. happy

| mihaipantera67 a răspuns:

Si eu am la fel dar la mine ecranul e prea mare si cand intru in CS... mi se inchide monitorul straight face! am incercat sa reinstallez CS... nici asta nu merge. Ce Sa Fac?

| Dodis_Alexandru_1997 a răspuns:

Deci. Intri in cs apoi pe un server, deschizi consola si scrii sizeup pentru a se mari ecranu la loc si sizedown pentru ca sa-l micsorezi sper ca te-am ajutat.

| johnny_9480 a răspuns:

Buna incearca sa dai clik dreapta si selecteaza full screen, daca nu merge intra in optiunile jocului si asemenea full screen! Succes!

| Anonim_3604 a răspuns:

Scrie in consola: bind "=" "sizeup" si dai = ca sa il maresti la loc

| Shi_Atât_Benni_1996 a răspuns:

Intri in CS dai optiuni dai la video unde scrie display mode si dai normal sau windscreen cum iti merge tie bafta