| cristiaNN2 a întrebat:

Eu joc un joc conter-strike 1.6 si e o problema numi apar boti si nu ma pot conecta la servere de ce? imi zice ca nu pot contacta master game.

Răspuns Câştigător
| BlackAngel95_8782 a răspuns:

Salut ai o problema cu fisierul masterserver.vdf, il gasesti in Counter-Strike\platform\config, incearca sa il inlocuesti cu altul http://fisierulmeu.ro/49BLLY6O3919/MasterServers-vdf.html uite aici un link :D fundita?:D

3 răspunsuri:
| BlackAngel95_8782 a răspuns:

In partea dreapta jos scrie alege raspunsul castigator si dai click

| cristiaNN2 explică:

SALL BlackAngel95 is nou aici cum dau funda cati dau eu funda raspunsu m-a ajutat