| Mmy_Maria_1986 a întrebat:

Eu jos San Andreas pe calculator si pana am facut 10 misiuni si vreau sa jos si maine dar nu vreau sa iau de la capat misiunile, vreau sa joc de unde am ramas
Cum pot salva ultima misiune facuta azi si sa incep cu asta maine?

2 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Te duci la casuta verde de pe mapa, intri in ea si te duci la casetuta aia mica, vezi ca se roteste.
Acolo salvezi big grin

| TDGAMING a răspuns:

In fiecare casa pe care o cumperi, parca era o chestie in care te bagai si iti dadea sa dai save. Sper ca te-am ajutat!